Výsledky závodů v Písku

Výsledky mužů – závody
1 Petr Soukup Muži Galaxy
2 Miroslav Janáček Muži Biketime
3 Miroslav Holub Muži Biketime Bulls Písek
Výsledky žen – závody jednotlivců
1 Lenka Bartošová Ženy Biketime Bulls Písek
2 Miroslava Ratajová Ženy Biketime Bulls Písek
Výsledky týmových štafet
1 Milan Maxa Team Bike Team REMIŠVEHA
Michal Cimburek Team Bike Team REMIŠVEHA
Miloslav Švec Team Bike Team REMIŠVEHA
Jakub Mikeš Team Bike Team REMIŠVEHA
2 Jan Louženský Team Stíhači TCF
Marek Hesoun Team Stíhači TCF
Filip Kunc Team Stíhači TCF
Pavel Galbavý Team Stíhači TCF
3 Martin Malý Team Ursáci A-Team
Pavel Krajíček Team Ursáci A-Team
Petr Bouzek Team Ursáci A-Team
Daniel Cihelka Team Ursáci A-Team
Výsledky – Děvčata 3 roky
Tereza Hrbková 1
Julie Rothbauerová 2
Barbora Holubová 3
Karolína Holubová DNS
Výsledky – Chlapci 3 roky
Samuel Kropík 1
Výsledky – Děvčata 4 roky
Tereza Hronková 1
Kristýna Holubová 2
Výsledky – Chlapci 4 roky
Jakub Matásek 1
Jonáš Pangrác 2
Výsledky – Děvčata 5 – 7 let
Nikola Šmalclová 1
Karolína Rothbauerová 2
Výsledky – Chlapci 5 – 7 let
Jorgos Giochalas 1
Tomáš Kropík 2
Výsledky – Děvčata 9 let
Veronika Pešičková 1
Kateřina Šebrlová 2
Sára Najmovová 3
Výsledky – Chlapci 9 let
Filip Kunc 1
Jan Mikeš 2
Pavel Baloun 3
Výsledky – Děvčata 10 – 13 let
Klára Hronková 1
Natálie Najmovová 2
Agáta Lautnerová 3
Výsledky – Chlapci 10 – 13 let
Jan Pšenička 1
michal Pešička 2
Petr Smola 3
Štěpán Šebrle 4
Filip Neubauer 5
Závod Datum Firma Název týmu Kategorie Členové týmu Startovací čísla Body
Písek 06. 06. 2015 hobistav labutáci Strojírenství, Stavebnictví Robert Honza 10 A
Písek 06. 06. 2015 hobistav labutáci Strojírenství, Stavebnictví Robert Kaplan 10 B
Písek 06. 06. 2015 hobistav labutáci Strojírenství, Stavebnictví Petr Klečka 10 C
Písek 06. 06. 2015 hobistav labutáci Strojírenství, Stavebnictví Martin Kysela 10 D
Písek 06. 06. 2015 TCF Vzduchotechnika s.r.o. Stíhači TCF Strojírenství, Stavebnictví Jan Louženský 34 A
Písek 06. 06. 2015 TCF Vzduchotechnika s.r.o. Stíhači TCF Strojírenství, Stavebnictví Jiří Čejka 34 B
Písek 06. 06. 2015 TCF Vzduchotechnika s.r.o. Stíhači TCF Strojírenství, Stavebnictví Filip Kunc 34 C
Písek 06. 06. 2015 TCF Vzduchotechnika s.r.o. Stíhači TCF Strojírenství, Stavebnictví Pavel Galbavý 34 D
Písek 06. 06. 2015 ÚRS PRAHA, a.s. Ursáci A-Team Strojírenství, Stavebnictví Martin Malý 29 A
Písek 06. 06. 2015 ÚRS PRAHA, a.s. Ursáci A-Team Strojírenství, Stavebnictví Pavel Krajíček 29 B
Písek 06. 06. 2015 ÚRS PRAHA, a.s. Ursáci A-Team Strojírenství, Stavebnictví Petr Bouzek 29 C
Písek 06. 06. 2015 ÚRS PRAHA, a.s. Ursáci A-Team Strojírenství, Stavebnictví Daniel Cihelka 29 D
Písek 06. 06. 2015 ÚRS PRAHA, a.s. Ursáci B-Team Strojírenství, Stavebnictví Kateřina Sládková 28 A
Písek 06. 06. 2015 ÚRS PRAHA, a.s. Ursáci B-Team Strojírenství, Stavebnictví Zdeněk Voda 28 B
Písek 06. 06. 2015 ÚRS PRAHA, a.s. Ursáci B-Team Strojírenství, Stavebnictví Lukáš Cejnar 28 C
Písek 06. 06. 2015 ÚRS PRAHA, a.s. Ursáci B-Team Strojírenství, Stavebnictví Jiří Zabranský 28 D
Písek 06. 06. 2015 MADE BY VACULIK PRAHA MADE Reklama, Média, Kultura Ivo Mrena 9 A
Písek 06. 06. 2015 MADE BY VACULIK PRAHA MADE Reklama, Média, Kultura Daša Tokárová 9 B
Písek 06. 06. 2015 MADE BY VACULIK PRAHA MADE Reklama, Média, Kultura Kateřina Bendíková 9 C
Písek 06. 06. 2015 MADE BY VACULIK PRAHA MADE Reklama, Média, Kultura Beba Streicherová 9 D
Písek 06. 06. 2015 Sport Actions & Travel Sport Actions & Travel Sport Markéta Kuklová 7 A
Písek 06. 06. 2015 Sport Actions & Travel Sport Actions & Travel Sport Lucie Heroldové 7 B
Písek 06. 06. 2015 Sport Actions & Travel Sport Actions & Travel Sport Vlaďka Maršálková 7 C
Písek 06. 06. 2015 Sport Actions & Travel Sport Actions & Travel Sport Romana Straková 7 D
Písek 06. 06. 2015 REMIŠVEHA Bike Team REMIŠVEHA Strojírenství, Stavebnictví Milan Maxa 1 A
Písek 06. 06. 2015 REMIŠVEHA Bike Team REMIŠVEHA Strojírenství, Stavebnictví Michal Cimburek 1 B
Písek 06. 06. 2015 REMIŠVEHA Bike Team REMIŠVEHA Strojírenství, Stavebnictví Miloslav Švec 1 C
Písek 06. 06. 2015 REMIŠVEHA Bike Team REMIŠVEHA Strojírenství, Stavebnictví Jakub Mikeš 1 D